• Kemalöz Mahallesi 5. Bozkırlı Sk. No:23 Uşak Merkez
  • 02762231040

Kurumsal

single-img-ten
Topaç Müh. Elk. İnş. Teks. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Kurumsal

Şirketimiz Elk.Müh.Yüksel TOPAÇ ‘ın TEDAŞ Uşak İl İşletme Müdürlüğündeki 9 senelik çalışmasından sonra istifa etmesi ile 1997 yılında kurulmuştur.Kurulduğu yıldan itibaren yüzden fazla tesisin elektrik projesini başarıyla tamamlamıştır.Şirketimiz müşterilerine daha iyi ve hızlı hizmet vermek amacıyla 2010 yılından itibaren elektrik malzemeleri satışına da başlamış olup, 800m2 lik kendi işyerimizde bu alanda da daha fazla hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurucumuz Elektrik Mühendisi Yüksel Topaç

1964 Kütahya doğumludur. İlk Öğrenimini Kütahya’da ,Orta Öğrenimini Uşak Halit Ziya Ortaokulu, Lise öğrenimini Uşak Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümünde , Yüksek Öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde tamamlayarak 1987 yılında Elektrik Mühendisi olarak mezun olmuştur. Aynı yıl TEDAŞ Uşak Müessese Müdürlüğünde göreve başlamış olup, 1988 –1989 yıllarında kısa dönem askerlik hizmetini tamamlamış ve tekrar eski görevine başlamıştır. 1996 yılında TEDAŞ Uşak Müessese Müdürlüğü İşletme Bakım Başmühendisi iken, kendi isteği ile istifa ederek Serbest Elektrik Mühendisi olarak çalışmaya başlamıştır. 1997 yılında Topaç Müh. Elk. İnş. Teks. Ltd. Şti. ni kurmuş ve halen bu şirketin müdürlüğü görevini sürdürmekte olup, plan, proje, OG-AG Elektrik taahhüt ve müteahhitliği ve elektrik malzemeleri satışı yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kaliteli hizmet sunmak, iş ahlakı anlayışımızda "asılacaksan İngiliz ipi ile asıl" söylemini esas almak, her konuda gelişim içinde olarak, güven vericiliğimizden şaşmamak, mütevaziliğimizi, sektördeki birikimimiz, donanımımız ve tecrübemizden kaynaklandırmak, "gün gündür, o da bugündür" anlayışına soğuk bakmak, şimdiki zaman en büyük zamandır kavramını benimsemek.

Misyonumuz

Yarınlarımıza olan inancımız, geçmişimizden aldığımz güvenden ve yüzünü AB'ne çevirmiş toplumsal ilerleme, kalkınma ve standart tanımayan kalite gelişim anlayışından güç alıyor.Toplam kalite anlayışımız, iş ahlakımızın güvencesidir.Yarınlara güven, ilerleme, büyüme, alternatifsiz seçenek olma duygusundan kaynaklanmaktadır. Bizimle işbirliği kalite, sizinle başarı demektir.